Не ми для техніки, а техніка для нас

Всяка техніка, яка б вона не була класна й досконала повинна служити людині та виконувати певні функції. Саме про це ми часто забуваємо. Все ж, техніка не повинна бути об’єктом поклоніння та надзвичайного захоплення – в житті є й важливіші речі. Однак дуже часто з техніки, й взагалі власності роблять культ, тренд та моду. В світі взагалі дуже багато існує трендів, що відволікають нас і нашу увагу не на те що треба. Це і посилена увага до техніки apple, це і увага до особистості Ілона Маска чи його технічних розробок. Це і тренд на кріптовалюти. Тобто всі ці речі на мою думку – звичайний хайп, на який не варто вестись, бо зловити вас на гачок значить обманути.

Але повернемось до техніки. Річ в тім, що будь-яка техніка повинна мати свій ресурс роботи та виконувати цілі для яких її створено. Якщо цих умов не дотримано, то вас просто надурили маркетингом. Адже покупка заради покупки не має сенсу. Ціль купівлі техніки полягає в принесенні нею користі. Зокрема кожна техніка повинна мати свій ресурс роботи: Мобільний телефон 3-5 років, Ноутбук чи ПК– 5-10 років, пилосос 5-10 років, телевізор 5-10 років, холодильник 10-20 років і так далі. Якщо у вас ці речі не працюють потрібну кількість років, то виходить виробники спеціально «схалявили». Адже названі роки не утопія, а реальність. Але на жаль, я знаю людей, що міняють, наприклад, смартфони чи ноутбуки кожен рік-два. І не тому, що вони їм набридли. А тому, що вони виходять з ладу, або на них стає неможливо працювати. Таких прикладів можна назвати тисячі.

Інший момент, це коли ми купуємо техніку з функціями які не використовуємо – це вже не вина виробників (точніше, часткова вина). Так, вони нав’язують купляти, але ви з ними погоджуєтесь та купуєте непотрібні речі – це виключно психологічне питання. Найгірший ворог покупців – емоції. Якщо вас купили на емоції то надурили. Це аксіома. Тому не купуйте непотрібні речі, не купуйте неякісні речі – будьте розумнішими. В світі є важливіші речі, на які справді варто тратити кошти й сили. Наприклад, краще зібрати комп’ютер після консультації з майстром ніж купляти готовий ПК в магазині – це зекономить до 70% його вартості.

Купуйте розумно!

Rating
( No ratings yet )
Like this post? Please share to your friends:
Комп'ютерний сервіс у Львові