Що потрібно знати про установку Windows

Установка чи переустановка Windows є одним з найпопулярніших рішень ремонту комп’ютера. Але насправді це не є панацеєю від всіх проблем і несправностей. Дуже багато аматорів і «самоучок» роблять це без жодної потреби. Насправді, не завжди цю дію варто робити, адже спочатку треба знайти причину, через яку техніка дає збої, а не починати процедуру установки Windows, при найменшій нагоді. Сьогодні постараємось відповісти на основні питання щодо операційної системи.

Що таке ліцензійний Windows і яка різниця між ліцензійним і неліцензійним?

Якщо коротко, відповідь банальна і проста – ніякої. Це лише питання законності і офіційності. Нікому не секрет, що в нашій країні активно процвітає піратство. Більшість копій операційних систем не є офіційними. Все це зв’язано з вартістю офіційного софту, яке в сукупності часто перевищує вартість самого девайсу. Тому якщо вам пропонують поміняти віндовс «за три копійки» – це ознака неліцензійності операційної системи. На законодавчому рівні в нас немає закону, який би змушував нас ставити ліцензійне програмне забезпечення в домашній сфері. Адже ніхто не буде вриватись до вас додому з перевіркою законності ваших встановлених програм. Але, в державних установах і приватних підприємствах,податкова має право перевіряти техніку на наявність ліцензійного софту. Тому в таких випадках треба обов’язково ставити все ліцензійне. Крім того ми радимо ставити ліцензійне ПЗ і вдома. Адже це набагато полегшує життя. Особливо коли у вас є офіційний диск,з якого ви можете встановити Windows коли вам буде потрібно.

Як часто комп’ютер потребує встановлення Windows?

А точніше, як часто треба перевстановляти віндовс – відповідь на це питання багатьох турбує і не має чіткої відповіді. Адже все суто індивідуально, в залежності від акуратності користувача і інтенсивності роботи з комп’ютером. Загалом можна сказати так, що треба дивитись по роботі комп’ютера враховуючи його продуктивність від моменту покупки. Якщо ви зауважили, що комп’ютер став працювати гірше і повільніше ніж він це робив при покупці – це означає,що потрібно провести діагностику комп’ютера, перевірити чи нічого не пошкодилось фізично. Якщо фізично з комп’ютером чи ноутбуком все нормально,значить проблема програмна(віртуальна). Тоді потрібно вирішувати, чи варто поміняти Windows – чи краще настроїти якісь інші програмні аспекти.

Що краще встановити Віндовс 7 чи краще перейти на нову Windows 10? І чи правильне твердження: «чим новіша версія Windows тим краще працює комп’ютер»?

Цю помилку дуже часто допускають багато комп’ютерних аматорів. Вони стараються бути в тренді і встановлювати найновіші версії Windows. Але це дуже груба помилка. Адже в кожної операційної системи є вимоги і поради до характеристик комп’ютера. А тому не треба ганятись за найновішим софтом. Набагато важливіше підбирати саме той Windows, який найбільш підходить вашому комп’ютеру за його характеристиками. Адже в іншому випадку він не буде працювати швидко і стабільно. Наприклад, для Windows 10 дуже важливим фактором швидкості комп’ютера є наявність нового типу накопичувача – SSD. Тоді як Windows 7 прекрасно працює з старими жорсткими дисками і таке інше.

Тому, якщо вам потрібна допомога зі встановленням Windows у Львові, ви можете звернутись до нас. Ми завжди готові вам допомогти у цьому. До того ж на послуги встановлення Windows у Львові – ми надаємо гарантію на пів року.

Rating
( 1 , average 5 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Комп'ютерний сервіс у Львові