Як підключити ноутбук до телевізора

Вам зручно працювати за ноутбуком, часто любите бродити по просторах інтернету, використовуєте офісні програми, спілкуєтеся з друзями. Однак, що робити, якщо захочеться подивитися тільки що завантажений фільм на великому екрані? Ця стаття саме для вас.

Виявляється, підключити ноутбук до телевізора зовсім просто. Для початку потрібно дещо знати.

Є два типи підключень:

  • проводове;
  • бездротове.

Розглянемо кожне з них.

Дротове з’єднання простіше, всього кілька дій і Ви вже дивитесь довгоочікуваний фільм на великому екрані. Приєднати ноутбук до телевізора за допомогою двох найбільш популярних і використовуваних кабелів VGA і HDMI.

HDMI з’єднання

Всі сучасні ноутбуки мають вихід HDMI, а телевізори – вхід HDMI. Використання даного типу з’єднання краще, воно дозволяє передавати зображення і звук, без втрат якості. Для з’єднання за допомогою даного типу вам необхідно мати: ноутбук з виходом HDMI, телевізор з входом HDMI і сам кабель HDMI потрібної довжини. Після підключення необхідно в меню телевізора (або спеціальної кнопки “source”) вибрати тип джерела відеосигналу “HDMI”. У телевізорі може бути кілька портів HDMI, тому оберіть відповідний. На робочому столі ноутбука клікніть правою клавішею миші та виберіть «розширення дисплея”, у поля “кілька дисплеїв” виберіть зі списку “дублювати ці дисплеї”.

Якщо даного штекера немає у вашому ноутбуці, рекомендую звернутится у сервісний центр Містер Робот – там вам допоможуть в цьому питанні і не тільки.

VGA з’єднання

VGA кабель призначений тільки для передачі відеосигналу. Вихід VGA є навіть у старих моделей ноутбуків. Знайдіть на телевізорі вхід VGA, з’єднайте ноутбук і телевізор, повторіть дії описані для HDMI з’єднання. Уникайте використання кабелю довше 5 метрів, оскільки це значно знизить якість контенту який ви передаєте. Звук можна передати за допомогою мультимедійного кабелю 3.5 мм (тато) = 2XRCA (тюльпани).

Отже, ви можете самостійно підключити ноутбук до телевізора. Однак нам часто задають питання:

А як підключити ноутбук до телевізора без кабелів?

Зараз навчимося підключати ноутбук до телевізора без кабелів.

Бездротове з’єднання

Для того щоб налагодити передачу контенту без кабелів ваш телевізор повинен підтримувати технологію WiDi або Miracast (технологія яка здатна передавати контент через wifi без участі маршрутизатора). Більшість телевізорів з 2013 підтримують дану технологію, потрібно тільки в настройках телевізора вибрати тип джерела відеосигналу – WiDi. Ноутбук має бути обладнаний процесором Intel лінійки Core i3 / i5 / i7 і операційною системою Windows 8.1 або Windows 10. Далі все просто:

  1. знаходимо в налаштуваннях ноутбука “Пристрої”;
  2. вибираємо пункт “Передати на дисплей”;
  3. натискаємо по “Додати бездротовий дисплей”;
  4. чекаємо поки з’явиться телевізор і вибираємо його для передачі контенту.

Єдиним мінусом даного з’єднання є передача контенту з затримкою, улюблену гру не пограєш, тому дротове з’єднання має більшу перевагу.

Rating
( 1 , average 1 from 5 )
Like this post? Please share to your friends:
Комп'ютерний сервіс у Львові