Ціна на чистку комп’ютера від пилу у нас починається від 150 грн. Підсумкова вартість чистки ПК розраховується після приїзду майстра і проведення безкоштовної діагностики або консультації в телефонному режимі.

Вид робітЦіна
Виїзд комп’ютерного майстра у межах Львовабезкоштовно [?]
Чистка ПК з заміною термопасти на процесорі150 … 250 грн.
Чистка ПК з заміною термопасти на відеокартівід 200 грн.
Чистка ПК з заміною термопасти на чіпсетах (мостах)від 250 грн.
Поверхнева чистка всіх ключових радіаторів комп’ютера200 грн
Хімчистка ПК з повним розбиранням/збиранням всіх комплектуючих800 грн.

Для того, щоб відповісти на питання скільки коштує чистка комп’ютера, необхідно визначити, який з варіантів чистки потрібен, наприклад, від пилу або від сміття.

Наш майстер після того, як приїде на місце швидко зможе виконати будь-який з варіантів очищення ПК. Після проведення робіт комп’ютер знову буде радувати високою продуктивність.

Чистка комп'ютера від пилу у Львові

Коли необхідна чистка комп'ютера

У процесі тривалої експлуатації персонального комп’ютера поступово на його комплектуючих накопичується пил, що з часом призводить до перегріву і в результаті зменшується продуктивність або відбувається поломка.

Багато користувачів, після покупки комп’ютера, не роблять його систематичну чистку і тому рано чи пізно він виходить з ладу. У такій ситуації вже буде потрібен ремонт комп’ютера.

Чому не варто чистити комп'ютер самостійно

Чистка комп'ютера від пилу своїми руками
Часто після чистки ПК своїми руками в домашніх умовах може знадобитися дорогий ремонт комп'бтера

Не кожен зможе виконати чистку ПК і при цьому не зламати його, тому що для цього потрібні відповідні навички та досвід. Ми не рекомендуємо робити чистку самостійно, а краще негайно зверніться в наш комп’ютерний сервіс «Містер робот».

Викликати майстра для чищення комп’ютера від пилу або сміття можна за номером телефонів (098) 911-55-18 або залишивши заявку на сайті.

Послуги з чистки ПК у Львові

Ми надаємо послуги з чистки комп’ютерів у Львові на дому понад 5 років. У наших фахівців накопичений величезний досвід виконання цих робіт. Це дозволяє в короткі терміни очистити домашній ПК від накопиченого пилу. Додатково ми зможемо провести чистку встановленої в комп’ютері операційної системи від сміття, непотрібних програм і файлів. Помилка про брак місця на жорсткому диску не буде з’являтися.
Заявка
на сайті або за телефоном
Виїзд майстра
додому або в офіс
Чистка комп'ютера
у присутності клієнта
Оплата
після надання послуги

Відгуки задоволених клієнтів

Комп'ютер почав дуже тормозити, неможливо було навіть відео на Ютубі подивитись нормально. Думав, що вже потрібно перевстановлювати Віндовс... Добре, що знайшов сайт комп'ютерного сервісу "Містер робот". Залишив заявку, передзвонили через 15 хв., а через годину майстер вже був у мене на дому. Виявилось, що треба просто почистити комп'ютер від пилу. Після чищення ПК працює дуже добре, дякую!
Євген
Євген (м. Львів)
Викликав майстра для чищення синового комп'ютера. Сильно гудів. Останні дні став сам по собі вимикатися. Зробив дзвінок десь о 18 годині, через 50 хвилин майстер уже був на порозі - це приємно здивувало. Велика перевага від послуг на виїзді - можливість бути присутнім і спостерігати за роботою майстра. Микола - майстер своєї справи, залишилися позитивні враження від побаченої процедури з чищення і змащення кулера ПК. Результатом чистки задоволений на 100% і я і син. Комп'ютер працює набагато тихіше і не тормозить. Рекомендую сервіс "Містер робот" всім львів'янам!
Скорняк Валерій

Заявка на чистку комп'ютера від пилу у місті Львів

Гарантуємо вигідні розцінки на комп’ютерну допомогу – низька вартість, доступна всім жителям міста Львів. Замовляйте ремонт, настройку комп’ютера у професійного майстра з “Містер робот” вже сьогодні!

  • Виїзд майстра протягом 1 години!
  • Майстри з великим досвідом!
  • Гарантія виконаних робіт!

Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію