Чистка-компютера-от-пыли

Чистка комп’ютера від пилу

Своєчасна і регулярна чистка ПК від пилу - запорука довгої і безперебійної роботи комп'ютера. Самостійно можна запросто можна почистити тільки зовнішні частини корпусу, монітора, клавіатури, але, щоб навести порядок всередині треба його розібрати, а це краще довірити майстрам. Про те, що на вентиляторі і мікросхемах зібрався бруд, може повідомляти шумна робот комп'ютера, його сильний перегрів, мимовільне вимикання. При таких симптомах звертайтеся в сервісний центр «Містер Робот». Нести системний блок в сервісний центр не треба - наші фахівці приїдуть до вас додому або в офіс, в будь-який район Львова.

Схема роботи

1. Заявка на чистку

Клієнт телефонує в сервіс або залишає заявку на сайті, і менеджер «Містера Робота» передзвонює, щоб дізнатися адресу і бажаний час приїзду майстра (виїзд на дім замовника здійснюється безкоштовно).

2. Діагностика ПК

Спеціаліст проводить діагностику стану деталей комп’ютера. Якщо потрібна буде заміна термопасти або інші роботи, майстер попередить вас про це до початку процесу.

4. Процес чистки

Проводиться чистка комп’ютера, тривалість процедури – не більше 35 хвилин. За всією процедурою замовник може спостерігати на власні очі.

3. Розрахунок ціни

Озвучується точна ціна послуги (залежить від складності робіт – наприклад, вартість простого чищення кулера буде нижче, ніж хімчистка всіх мікросхем і заміни термопасти).

5. Перевірка і оплата

Після отримання чистого комп’ютера на руки клієнт оплачує послугу (передоплати не потрібно).

Виклик майстра

замовити дзвінокк

Переваги чистки ПК в ``Містер робот``

Сервісний центр «Містер Робот» працює з 2014 року. За цей час більше 3000 клієнтів довірили нам ремонт ноутбуків і відновлення комп’ютерів.

Мы гарантуємо:

Низькі ціни на всі послуги, в тому числі чистку ПК від бруду.

Оперативність робіт (наприклад, чистка від пилу проводиться за півгодини).

Робота з будь-якою технікою (чистимо не тільки зі стаціонарні комп’ютери, а й ноутбуки).

Безкоштовний виїзд до клієнтів (додому або офіс).

Гарантія на кожну надану послугу.

Прайс-лист

Нижче вказані ціни на чистку комп’ютерів від пилу і інші супутні послуги. Якщо у вас залишилися питання з приводу вартості робіт, можете задати їх консультанту по телефону (098) 911-55-18. Діють знижки при замовленні повного комплексу послуг (деталі розповість майстер при виїзді на дім).
Вид робіт Ціна
Виїзд комп’ютерного майстра в межах Львова безкоштовно*
Чистка ПК з заміною термопасти на процесорі 300 грн.
Чистка комп’ютера з заміною термопасти на відеокарті 400 грн.
Чистка ПК з заміною термопасти на чіпсетах (мостах) 500 грн.
Поверхнева чистка всіх ключових радіаторів комп’ютера + заміна термопасти 800 грн
Хімчистка ПК з повним розбиранням / збіркою всіх комплектуючих + заміна термопасти 2000 грн.

*Безкоштовний виїзд майстра здійснюється при вартості ремонту і послуг від 800 грн

Відгуки про чистку комп'ютерів від пилу в ``Містер робот``

Комп’ютер почав дуже гальмувати, неможливо було навіть відео на Ютубі подивитися нормально. Думав, що вже потрібно перевстановлювати Віндовс … Добре, що знайшов сайт комп’ютерного сервісу “Містер робот”. Залишив заявку, передзвонили через 15 хв., а через годину майстер уже був у мене вдома. Виявилося, що треба просто почистити комп’ютер від пилу. Після чищення ПК працює дуже добре, спасибі!

Викликав майстра для чищення комп’ютера сина. Сильно гудів. Останні дні став сам по собі вимикатися. Зробив дзвінок десь о 18 годині, через 50 хвилин майстер уже був на порозі – це приємно здивувало. Велика перевага від послуг на виїзді – можливість бути присутнім і спостерігати за роботою фахівця. Микола – майстер своєї справи, залишилися позитивні враження від побаченої процедури чистки й змащення кулера ПК. Результатом чистки задоволений на 100% і я і син. Комп’ютер працює набагато тихіше і не тормозить. Рекомендую сервіс “Містер робот” всім львів’янам!

Скорняк Валерій, відгук на Google Maps

Звідки береться пил в системному блоці комп'ютера

На комп’ютер щомиті осідає пил з повітря. Більш інтенсивне накопичення бруду відбувається в погано провітрюваних задушливих приміщеннях. Також на пристрій може потрапляти шерсть домашніх тварин. Якщо ви їсте або п’єте напої біля комп’ютера, то хоч трохи крихт і крапель від продуктів харчування також будуть осідати на клавіатурі. А в самому системнику в 99% випадків присутня величезна кількість пилу і навіть павутина.

На жаль, захистити пристрій від скупчення всередині пилу неможливо – для цього довелося б закрити всі вентиляційні отвори, що призвело б до перегріву. Через них кулер комп’ютера видуває тепле повітря і приганяє холодний, разом з ним всередину ПК і проникає пил. Вона поступово накопичується в найзатишніших важкодоступних місцях – в щілинах радіаторів, на лопатях вентиляторах, мікросхемах.


0/5


(0 Reviews)

Чим загрожує експлуатація ПК з пилом в системному блоці

 • Вентилятор, забитий пилом, обертається повільніше або зовсім зупиняється;
 • Блок живлення виходить з ладу через перегрів;
 • Може статися перегрів мікросхем і їх подальший вихід з ладу (особливо сильно від скопилася пилу страждають центральний і графічний процесор, великі мікросхеми материнської плати).

Щоб подібних нещасть не сталося, нутрощі комп’ютера треба продувати від пилу мінімум раз на півроку. Це можна зробити, якщо розібрати корпус і потім максимально акуратно очистити всі деталі. Краще довірити цей процес майстру комп’ютерного сервісу, так як при невірних маніпуляціях з системним блоком можна відірвати провідні доріжки від підстави або ослабити контакт в роз’ємах. В «Містер робот» чистка техніки коштує недорого і проводиться за півгодини, так що ризикувати і заради економії намагатися самим привести ПК в порядок не доцільно.


0/5


(0 Reviews)

Що таке професійна чистка комп'ютера

 1. Проводиться зовнішня діагностика, в тому числі робляться температурні тести для виявлення перегріву процесора і відеокарти.
 2. Пристрій розкривається для виявлення внутрішніх забруднень і виявлення деталей, які могли вийти з ладу через перегрів.
 3. Проводиться ручна чистка комп’ютера і продування пилу за допомогою спеціальних пилососів.
 4. При необхідності замінюється термопаста.
 5. Системний блок і клавіатура збираються назад і перевіряються на стабільну роботу.

В «Містер робот» майстри можуть почистити не тільки зовнішні деталі комп’ютера, але і привести в порядок його віртуальний вміст. У список послуг сервісного центру також входить лікування комп’ютерів від вірусів і видалення програмного сміття спеціальними клінерами.


0/5


(0 Reviews)

Яка гарантія, що комп'ютер після чистки буде працювати краще

Всім, хто вирішить замовити чистку ПК в «Містер робот», за замовчуванням дається гарантія. Якщо протягом 30 днів комп’ютер знову почне подавати ознаки перегріву, шуміти при роботі, перезавантажуватися, то майстри безкоштовно перевірять пристрій і з’ясують причину.


0/5


(0 Reviews)

Виклик комп'ютерного майстра

Гарантуємо вигідні розцінки на комп’ютерну допомогу – низька вартість, доступна всім жителям міста Львів. Замовляйте чистку комп’ютера від пилу у професійного майстра з “Містер робот” вже сьогодні!

 • Виїзд майстра протягом 1 години!
 • Майстри з великим досвідом!
 • Гарантія виконаних робіт!

  0/5 (0 Reviews)
  Комп'ютерний сервіс у Львові