Ремонт-ноутбуків-Asus

Ремонт ноутбуків Asus

Сервісний центр "Містер робот" проводить ремонт ноутбуків Asus в день звернення з виїздом майстра додому в будь-який район міста Львів. Досить залишити заявку прямо на сайті або зателефонувати за вказаним номером телефону і фахівці по ноутбуках Асус допоможуть вирішити проблему. Також ви можете принести техніку до нас в сервіс. Виїзд до клієнта і первинна діагностика проводяться безкоштовно.

Схема роботи

1. Заявка

Залиште заявку по телефону або на сайті

2. Виїзд майстра

Очікуйте майстра або принесіть ноутбук в сервісний центр «Містер Робот»

3. Діагностика

Зачекайте 15-20 хв., поки експерт проведе повну діагностику і виявить причину поломки

4. Розрахунок ціни ремонту

Дізнайтеся причину неполадки і остаточну вартість ремонту

5. Безпосередній ремонт ноутбука

Спостерігайте за процесом ремонту або просто займіться своїми справами

6. Перевірка ноутбука і оплата ремонту

Переконайтеся, що ваш ноутбук Асус знову справний і оплатіть роботу майстра згідно первинного розрахунку

Виклик майстра

замовити дзвінок

Переваги ремонту ноутбуків Asus в ``Мистер робот``

Ми ремонтуємо ноутбуки Асус K53s, X550c, X50n, X54h, G1s, A6r і всіх інших моделей. Наші майстри – сертифіковані фахівці з сервісного обслуговування техніки Asus.

Виїзд до клієнта додому, первинна консультація та діагностика надаються безкоштовно

Використовуються оригінальні запчастини Asus або якісні аналоги (на вибір замовника)

Ціни на послуги нижче, ніж в інших майстернях Львова

На всі послуги, встановлені деталі та комплектуючі, ПЗ надається гарантія

Прайс-лист

Вартість ремонту повністю залежить від типу несправності лептопа. Нижче представлені орієнтовні ціни на ремонт ноутбуків Asus у Львові. Уточнити скільки буде коштувати ремонт конкретної поломки можна по телефону (098) 911-55-18 або у майстра при виклику додому.
Вид ремонту Ціна ремонту
Виїзд майстра додому або в офіс безкоштовно *
Діагностика ноутбука Асус безкоштовно **
Віддаленна допомога майстра по відеозв’язку TeamViewer чи Skype від 100 грн.
Пошук і встановлення драйверів на ноутбук Asus 100 … 350 грн.
Установка антивіруса і програм на Асус 100 … 350 грн.
Чистка ноутбука Asus (без термопасти) 500 грн.
Чистка ноутбука від пилу разом з заміною термопасти 800 грн.
Заміна HDD, SSD, ОЗУ в ноутбуках Асус 200 … 450 грн.
Допомога з налаштуванням інтернету, роутера, wi-fi і т.п. 150 … 400 грн.

*Безкоштовний виїзд майстра здійснюється при вартості ремонту і послуг від 800 грн
**Безкоштовна діагностика проводиться при подальшому ремонті нашими спеціалістами

Відгуки клієнтів, які відремонтували свої ноутбуки Asus у нас

Мені в “Містер робот” відремонтували промоклий ноутбук. Сестра перекинула на клавіатуру солодкий чай, я відразу його вимкнув і просушив, але деякі клавіші погано працювали. Так як ноут мені потрібен для навчання, то підходив тільки швидкий ремонт. Я подзвонив, домовився про ремонт ноутбука і через 1 годину (!) майстер вже був у мене на дому. Микола його подивився і сказав, що потрібно замінити кілька клавіш. Запропонував заодно почистити ноутбук від пилу, щоб він не перегрівався. Я погодився, тому що в будь-якому випадку планував чистити ноутбук. Майстер сам поїхав, купив потрібні клавіші. Мені все оперативно відремонтували, Асус працює без нарікань. Порадувало, що дали річну гарантію.

У моєму asus tuf gaming перестав працювати екран. Ноутбук завантажувався, гудів, але на дисплеї нічого не відбувалося. Перед “Містер робот” звертався в 3 або 4 сервісні центри Львова – усюди пропонували ремонт за нереальні гроші з заміною мікросхем або ще чогось там. Майстер Микола з “Містер робот” спочатку провів діагностику і встановив,
що в екран просто втратив контакт зі шлейфом. Обійшовся сервіс приблизно в 10 разів дешевше! Висновки робіть самі …

Андрій К., відгук на Google Maps

Популярні причини поломок ноутбуків Асус

Ви можете звертатися з будь-якими проблемами, пов’язаними з ноутбуком – і коли він гальмує, і коли повністю відмовляється працювати. В «Містер робот» знають, як чинити техніку в будь-якому стані. Найпоширенішими видами неполадок у техніки Asus є:

 • Відвал чіпа відеокарти.
 • Пошкодження екрану.
 • Поломка матриці.
 • Знос кнопок на клавіатурі.
 • Поломка петель кришки.
 • Пошкодження роз’ємів і проводів.
 • Надмірний перегрів пристрою і оплавлення корпусу.

Поломки можуть виникати через надмірне запилення ноутбука, механічних пошкоджень через удар, падіння пристрою. Також варто враховувати і нормальний знос компонентів при тривалому інтенсивному використанні техніки.


0/5


(0 Reviews)

Небезпечні наслідки

Своєчасний ремонт є гарантією того, що ноутбук знову запрацює і прослужить довгі роки. Не треба закривати очі на дрібні проблеми (коли техніка працює, але часто перезавантажується, повільно включається, гальмує). Краще відразу усунути дефекти (це буде коштувати відносно недорого, а ремонт займе у майстра декілька годин). Якщо ж довести справу до ситуації, коли комп’ютер не включається або виникає синій «екран смерті», то ймовірність, що пристрій вдасться швидко «повернути до життя», сильно знижується.


0/5


(0 Reviews)

Як проводиться ремонт

Майстри «Містера Робота» усунуть будь-які технічні проблеми або програмні помилки, повністю відновивши працездатність пристрою. Єдина порада: не намагайтеся виконати ремонт техніки Asus своїми силами – за відсутності потрібної кваліфікації можна нанести пристрою ще більшої шкоди.

Час проведення ремонту залежить від складності поломки. Якщо не потрібне розбирання ноутбука (при встановленні Віндовс, видаленні вірусів і т.п.), то роботи займуть 1-2 год. У складних випадках (наприклад, коли майстрові треба їхати на склад за унікальними деталями) лагодження техніки займає 3-4 години.


0/5


(0 Reviews)

Чи є гарантія на ремонт ноутбука

Ми залишаємо клієнтам документи, які забезпечують гарантію на всі встановлені комплектуючі. Якщо протягом 30 днів лептоп Asus почне гальмувати, перезавантажуватися, погано включатися, то до вас буде спрямований майстер для безкоштовної перевірки пристрою і усунення неполадок.


0/5


(0 Reviews)

Виклик комп'ютерного майстра

Гарантуємо вигідні розцінки на комп’ютерну допомогу – низька вартість, доступна всім жителям міста Львів. Замовляйте ремонт і настройку ноутбука Asus у професійного майстра з “Містер робот” вже сьогодні!

 • Виїзд майстра протягом 1 години!
 • Майстри з великим досвідом!
 • Гарантія виконаних робіт!

  0/5 (0 Reviews)
  Комп'ютерний сервіс у Львові