ремонт-ноутбука-делл-львів

Ремонт ноутбуків Dell

Спеціалізація компанії «Містер робот» - ремонт ноутбуків Dell у Львові. До роботи майстра приступають відразу ж, як тільки отримують пристрій в руки. Діагностика проводиться за 15-30 хвилин, сама лагодження - від пів години (при дрібних несправностях) до 2-3 годин (якщо потрібна заміна деталей). Надається послуга «виїзд на дім», причому додаткових грошей за неї «Містер Робот» не бере. Майстри можна викликати в будь-яку точку Львова, він буде на місці протягом 1-2 години після оформлення заявки (або можна обумовити будь-який зручний саме вам час).

Переваги сервісного центру “Містер Робот”

 • Ціна обговорюється заздалегідь, не змінюється в процесі роботи.
 • Передоплати не потрібно. Гроші клієнт віддає в кінці, коли переконається, що його ноутбук знову працює.
 • Чиняться будь ноутбуки Dell – ігрові, робочі, дизайнерські та ін. Модель і рік випуску не мають значення.
 • Діагностика та виїзд на будинок надаються клієнтам безкоштовно.
 • Дається офіційна гарантія на всі встановлювані компоненти і програми.

Важливо: «Містер Робот» є сервісним центром Dell, тому використовує в роботі тільки оригінальні деталі, а не дешевші і менш якісні аналоги. Це гарантує сумісність встановлених компонентів з ноутбуком клієнта і їх довгу службу.

Вызов мастера

заказать звонок

Особливості ремонту ноутбуків Делл

Ноутбук може вийти з ладу по сотні різних причин – в кожному випадку потрібне проведення особливого комплексу робіт. У різних серій є свої «слабкі місця» – наприклад:

 • У Dell XPS M1330 часто з’являються дефекти зображення. Проблема вирішується заміною відеокарти nVidia GeForce Go 8400.
 • Dell Inspiron 1501 часто перестає заряджатися або погано тримає заряд. Майстри усувають несправність лагодженням контролера акумулятора.
 • Слабке місце Latitude D630 і Inspiron 1300 – втрата яскравості екрану. Потрібна заміна відеокарти.
 • Dell LATITUDE D600 має невдалу конструкцію петель кришки, з-за чого вони швидко зношуються і тріскаються – заміна деталей здійснюється майстрами менш ніж за 20 хвилин.
 • Dell Inspiron 8600 може раптом перестати включатися. Причина в поломці внутрішнього блоку харчування.
 • Лептопи Dell Latitude C600 часто починають перегріватися. Майстер усуває проблему ремонтом системи охолодження і чищенням пристрою від пилу, яка проникає всередину через великі роз’єми.

В «Містер Робот» можна звертатися з будь-якими видами поломок ноутбука Dell. Не варто списувати пристрій з рахунків, якщо ви випадково його упустили, пролили каву, неакуратно закрили кришку і пошкодили петлі або екран. Всі дефекти легко усуваються, що буде набагато дешевше, ніж покупка нового комп’ютера. Рекомендуємо також регулярно приносити ноутбук на чистку від пилу і профілактичну перевірку на віруси – це дозволить прибрати проблему на ранній стадії і істотно продовжити термін служби техніки.

Ціна ремонту ноутбуків Dell у Львові

Ціна на ремонт ноутбука Делл залежить тільки від складності робіт. Якщо не потрібна заміна робітників, то вартість буде невеликою і всі процедури майстер проведе за 20-30 хвилин. При повному виході техніки з ладу потрібна серйозна діагностика, зняття зіпсованих елементів і установка нових. На усі послуги надається гарантія 30 днів – якщо протягом цього часу несправність знову проявиться,
то майстри «Містера Робот» зобов’язуються усунути її безкоштовно.

Послуга Ціна
Виклик майстра (врахована ціна виїзду, діагностики, і незначного ремонту) 250 грн.
Віддалена допомога по телефону чи Skype 100 … 250 грн.
Налаштування ноутбука Dell (програмно чи механічно) 200 грн.
Пошук і встановлення драйверів 100 грн.
Установка антивіруса і програм 100 грн.
Чистка ноутбука Делл (без термопасти) 500 грн.
Чистка ноутбука від пилюки з заміною термопасти 800 грн.
Ремонт комп’ютера (системного блоку чи моноблоку) від 250 грн.
Заміна неробочих комплектуючих чи деталей від 250 грн.
Чистка системного блока персонального комп’ютера від пилу 800 грн.
Збірка ПК (на замовлення) / модернізація комп’ютера 1000 грн.
Виклик майстра + Установка Windows  / переустановка операційної системи + (антивірус, офіс і всі необхідні програми) 350 грн.
Допомога з налаштуванням інтернету, настройка роутера, wi-fi і т.п. 150 … 250 грн.

Виклик комп'ютерного майстра

Гарантуємо вигідні розцінки на комп’ютерну допомогу – низька вартість, доступна всім жителям міста Львів. Замовляйте ремонт ноутбука у професійного майстра з “Містер робот” вже сьогодні!

 • Виїзд майстра протягом 1 години!
 • Майстри з великим досвідом!
 • Гарантія виконаних робіт!

  Відгуки клієнтів

  Євген: «Син вилив на лептоп сік, я був в паніці – відразу зателефонував у Містер Робот. Через 20 хвилин майстри були вже в мене. Відразу приступили до роботи: акуратно все зняли, просушили, прочистити, ще й термопасту замінили. Заодно безкоштовно провели діагностику на несправності, перегрів та ін. Чистка ноутбука вийшла в смішні гроші – в інших майстернях беруть в 3 рази дорожче »

  Костя: «”Містер Робот” став другим центром, куди я звернувся. У першій компанії мені сказали, що треба міняти процесор і відеокарту – і призначили ціну, рівну вартості нового ноутбука. В “містере робот” сказали, що заміни не треба, у мене тільки пара контактів попалися – все полагодили за годину і взяли сущі копійки».

  0/5 (0 Reviews)
  Комп'ютерний сервіс у Львові