Як ми працюємо

Заявка на ремонт
за телефоном (098) 911-55-18 або на сайті
Виїзд майстра
додому, в офіс чи інше обумовлене місце зустрічі
Діагностика
для оцінки ступені пошкодження і вартості ремонту
Ремонт
триває від 40 хвилин у вашій присутності або від 1 доби в сервісному центрі
Оплата
за попередньо узгодженою ціною з наданням всіх чеків

Що робити в першу чергу при залитті ноутбука

В першу чергу необхідно повністю вимкнути ноутбук, витягти батарею і від’єднати блок живлення, якщо він був підключений. Не потрібно намагатися коректно завершити роботу системи, тут потрібно діяти швидко. Рідина може викликати коротке замикання, що призведе до серйозних поломок. Далі слід перевернути ноутбук клавіатурою вниз, щоб рідина максимально стекла з нього і не потрапила на системну плату, екран і інші елементи пристрою. Після цього візьміть суху чисту ганчірку і акуратно протріть корпус насухо.

Ні в якому разі не вмикайте ноутбук!

Помилково вважати, що постоявши кілька днів у вимкненому стані, ноутбук просохне і буде готовий до роботи. Якщо рідина встигла потрапити всередину, то при включенні пристрою відбудеться коротке замикання в контактах, і ви ризикуєте збільшити ступінь пошкодження. Не варто також ставити ноутбук на батарею або сушити феном. Це небезпечно для системи охолодження. Краще зверніться до кваліфікованих фахівців.

Скільки коштує ремонт ноутбука після залиття

Вартість ремонту залитого ноутбука завжди залежить від ступеня пошкодження компонентів пристрою. Точна ціна визначається після проведення чистки і подальшої діагностики ноутбука. Приблизні ціни наведені в прайс-листі.
Вид робітЦіна
Діагностика ноутбука250 грн.
Доставка в сервісний центр або виїзд на дім чи в офісбезкоштовно [?]
Чистка після залиття простими рідинами (вода, несолодкі рідини)500 грн.
Хімчистка після залиття складними рідинами (кава, солодкий чай, липкі речовини, олія)800 грн.
Ремонт ноутбука після залиттявартість уточнюється після діагностики

До яких наслідків може привести залиття ноутбука

Для ремонту ноутбука після залиття водою, кавою чи чаєм може знадобитися, як лише розбирання і чистка девайса, так і заміна пошкоджених комплектуючих (клавіатури, вінчестера, материнської плати, процесора).
Спеціаліст повинен за результатами огляду оцінити, яким саме елементам системи було завдано непоправної шкоди.
Небезпека залиття ноутбука
Через якийсь час ви можете помітити, що ноутбук став "тормозити", зависати, вимикатися без видимої причини, не включатися та інше
Залитий ноутбук
Як ви бачите, один необачний рух може стати причиною заміни половини комплектуючих ноутбука

Найбільш оптимальний вихід з ситуації, що склалася – викликати комп’ютерну допомогу для діагностики і ремонту ноута. Майстер або при вас розбере ноутбук і зачистить контакти, або забере лептоп в сервісний центр при серйозних пошкодженнях.

Якщо ж ви все-таки включили ноутбук після залиття і він продовжив функціонувати «як ні в чому не бувало», не поспішайте радіти. Небезпека не минула. У більшості випадків наслідки неминучі і наздоженуть якщо не відразу, то з часом.

Ми працюємо зі всіма відомими брендами ноутбуків

 • Benq
 • MSI
 • Iru
 • Toshiba
 • Acer
 • Fujitsu Siemens
 • LG
 • Sony
 • Roverbook
 • Samsung
 • HP
 • Lenovo
 • Asus

Переваги комп'ютерного сервісу "Містер робот"

Безкоштовна діагностика
Ви платите лише за реально виконану роботу
Ремонт у вашій присутності
У найкоротші терміни або в нашому сервісі з наданням всіх чеків
Виїзд до клієнта
Вам не потрібно витрачати свій час на пошук сервісного центру
Демократичні ціни
Ми лідери серед сервісів Львова по відношенню ціна/якість

Відгуки клієнтів

Велике спасибі!!! Мій HP був успішно реанімовано після залиття не солодким, але дуже гарячим чаєм. Я ще розгубилася і не відразу вимкнула його з розетки, думала, що все, а ні, Коля його висушив і почистив. Ноутбук працює так, як раніше, я дуже сильно вам вдячна!
Аліна
Минулого тижня був у відрядженні у Львові, трапилася з моїм ноутбуком біда (залив кавою після чого він вимкнувся і більше не включився). Знайшов в інтернеті сервісний центр "Містер робот" і викликав прямо у коворкінг. На моє прохання, що дуже терміново потрібно поремонтувати ноутбук, тому що треба працювати, Майстер приїхав дуже швидко - до 30 хвилин. Протягом 2 годин мій ноутбук оживили і встановили нову клавіатуру. Дуже дякую Миколі за оперативну роботу!
Володимир

Заявка на ремонт ноутбука після залиття у місті Львів

Гарантуємо вигідні розцінки на комп’ютерну допомогу – низька вартість, доступна всім жителям міста Львів. Замовляйте ремонт, настройку комп’ютера у професійного майстра з “Містер робот” вже сьогодні!

 • Виїзд майстра протягом 1 години!
 • Майстри з великим досвідом!
 • Гарантія виконаних робіт!

Отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію