Ремонт-залитого-ноутбука

Ремонт залитого ноутбука

Чим раніше буде проведено ремонт залитого ноутбука, тим вище ймовірність повністю відновити пристрій. Не варто намагатись сушити лептоп на радіаторі або за допомогою фена - ці заходи лише зашкодять. Намочену техніку треба розкривати і прибирати вологу зсередини. Якщо ви випадково пролили воду, чай, каву - відразу несіть ноутбук в сервісний центр «Містер Робот» або викликайте майстра до себе - він буде у вас протягом 30-40 хвилин, не залежно від того, в якому районі Львова ви живете.

Як ми працюємо

Заявка і консультація

Повідомте «Містеру Роботу» про те, що сталося ЧП: можете привезти залиту техніку до нас в офіс або викликати майстра додому в зручний час (за виїзд додаткових грошей не береться).

Виїзд майстра

Дочекайтеся вердикту майстра: протягом 10-15 хв. спеціаліст проведе діагностику і оцінить ступінь пошкодження ноутбука, залитого рідиною. Вам відразу буде озвучений список необхідних дій і фінальна ціна.

Ремонт залитого ноутбука

Якщо вартість послуги вас влаштує, майстер відразу приступить до відновлення ноута. Як правило, якщо користувач залив пивом, водою, кавою або чаєм свій комп’ютер, то подальша чистка займає 25-40 хв.

Приймання та оплата роботи

Після чищення ноутбука від рідини майстер перевіряє працездатність пристрою і передає його вам – тільки після цього ви оплачуєте послугу і отримуєте гарантію від 30 днів.

Виклик майстра

замовити дзвінок

Наші переваги

Оперативний виїзд на дім або в офіс клієнта і безкоштовна діагностика.

Терміновий і якісний ремонт, роботи ведуться в присутності клієнта.

Більш демократичні розцінки, ніж в інших сервісах Львова.

Робота з усіма типами та моделями залитих ноутбуків.

Після води, що потрапила на клавіатуру лептопа треба негайно видалити вологу, поки вона не проникла занадто глибоко і не намочила внутрішні деталі. Ми працюємо немов «Швидка допомога» – негайно виїжджаємо до «пацієнта»: протягом 30-40 хв. майстер буде у вас і приступить до реанімації залитого ноутбука.

Прайс-лист

Вид робіт Ціна
Діагностика ноутбука 250 грн.
Доставка в сервісний центр, виїзд на дім або в офіс безкоштовно*
Частка після заливки простими рідинами (вода, несолодкі рідини) від 500 грн.
Хімчистка після заливки складними рідинами (кава, солодкий чай, липкі речовини, олія) від 800 грн.
Ремонт ноутбука після залиття вартість уточнюється після діагностики

*Безкоштовний виїзд майстра здійснюється при вартості ремонту і послуг від 800 грн

Відгуки клієнтів про ремонт залитих ноутбуків

Велике спасибі!!! Мій hp був успішно реанімовано після заливки не солодким, але дуже гарячим чаєм. Я ще розгубилась і не відразу вимкнула його з розетки, думала, що все, а ні, Коля його висушив і почистив. Ноутбук працює так як раніше, я дуже сильно вам вдячна!

Син розлив сік на ноутбук і не зізнавався, витер серветками і все. Через деякий час клавіші почали залипати, а в один “прекрасний” момент ноут просто перестав включатися. Викликав майстра прямо додому (завдяки чому, до речі, добряче заощадив час) і спостерігав за всім процесом ремонту своїми очима. Мікросхеми окислились і довелося замінювати одну з деталей (вже не пам’ятаю що там було). Але, загалом, результатом задоволений, хоча потрібно було відразу викликати спеца, обійшлося б дешевше.

Андрій Климчук, відгук на Facebook

Минулого тижня був у відрядженні у Львові, трапилася з моїм ноутбуком біда (залив кавою після чого він вимкнувся і більше не включився). Знайшов в інтернеті сервісний центр “Містер робот” і викликав прямо в коворкінг. На моє прохання, дуже терміново потрібно відремонтувати ноутбук, тому що треба працювати, майстер приїхав дуже швидко – до 30 хвилин. Протягом 2 годин мій ноутбук оживили і встановили нову клавіатуру. Спасибі Миколі за оперативну роботу!

Володимир, відгук на Google Maps

Чим загрожує залиття ноутбука рідиною

Пролита рідина швидко протікає під клавіатуру і проникає між пазами. При попаданні на материнську плату вологи, елементи піддаються корозії, а при включенні мокрого апарату без чистки відбувається коротке замикання. Струмопровідні доріжки і перехідні отвори розчиняються, що призводить до обривів в ланцюгах схеми. Результат – внутрішні деталі повністю виходять з ладу і ремонту не підлягають, треба буде робити заміну на нові.


5/5


(1 Review)

Що робити відразу після пролиття рідини

Після потрапляння рідини на ноутбук треба негайно його вимкнути: від’єднати шнур живлення і вийняти батарею. Потім слід перевернути залитий лептоп догори дном (щоб рідина не проникала в мікросхеми), протерти акуратно клавіатуру паперовою серветкою, рушником рушником або губкою.

Якщо ви не є комп’ютерним майстром, не намагайтеся розбирати пристрій і сушити його «нутрощі». Також не можна класти ноутбук на батарею, в духовку (не дивуйтеся, але такі випадки бувають). Звичайний фен теж не помічник – сильний потік повітря «заганяє» вологу всередину лептопа, пошкоджує материнську плату.


5/5


(1 Review)

Чому потрібно негайно викликати майстра

Навіть якщо здається, що за допомогою рушника або губки вдалося повністю зібрати пролиту рідину, все одно варто звернутися до майстра «Містера Робота». Ви можете не помітити, як невелика кількість рідини проникло всередину і почнете користуватися ноутбуком – це спровокує замикання або розвиток окису.

Приклад: клієнт звернувся зі скаргою «не включається ноутбук», після діагностики майстер виявив корозію АКБ. Після опитування з’ясувалося, що пару місяців тому чоловік пролив на клавіатуру солодку газовану воду, але не надав цьому значення, думав, що зміг ретельно витерти пристрій.


5/5


(1 Review)

Як проводиться чистка залитого ноутбука

Залитий ноутбук розбирається, ретельно просушується кожна деталь, куди потрапила хоч крапля вологи. Якщо час упущено і утворився окис, то пошкоджений елемент знімається, ретельно очищається, відновлюються частини з обриву, що виникли через замикання. У разі повного виходу деталі з ладу проводиться заміна на нові компоненти. Останній етап – тестування ноутбука в робочому режимі. Процедура проводиться в присутності клієнта, щоб він міг переконатися – загроза усунута, техніка повністю справна.


5/5


(1 Review)

Чи є гарантія на надані послуги

Кожному клієнту надається гарантія в 30 діб. Якщо протягом цього часу очищений від рідини ноутбук почне барахлити, то до вас буде негайно направлений майстер для безкоштовної перевірки пристрою і повторного ремонту.


5/5


(1 Review)

Виклик комп'ютерного майстра

Гарантуємо вигідні розцінки на комп’ютерну допомогу – низька вартість, доступна всім жителям міста Львів. Замовляйте ремонт залитого ноутбука у професійного майстра з “Містер робот” вже сьогодні!

  • Виїзд майстра протягом 1 години!
  • Майстри з великим досвідом!
  • Гарантія виконаних робіт!

    5/5 (1 Review)
    Комп'ютерний сервіс у Львові