Установка-Windows

Встановлення Windows

Установка Віндовс - перший крок, який треба зробити після покупки нового ноутбука або стаціонарного комп'ютера. Якщо ви не знаєте, як це робиться, або у вас немає ліцензійного програмного продукту - телефонуйте в «Містер Робот». Майстер приїде до вас додому або в офіс (в будь-яку точку Львова). Всі роботи займуть не більше 45 хвилин. Також можна замовити переустановку Windows, щоб завжди користуватися безпечною версією операційної системи.

Схема роботи

Залиште заявку

Зателефонуйте або залиште запит на сайті. Протягом 15 хв. вам передзвонить наш співробітник і проконсультує щодо подальших дій.

Очікуйте майстра

У зручний для вас час під’їде майстер (додому або в офіс у Львові), проведе діагностику і відразу приступить до інсталяції Windows.

Перевірте і оплатіть роботу

Ви оплачуєте послугу тільки після перевірки ПК або ноутбука з оновленою Віндовс (передоплати не потрібно).

Виклик майстра

замовити дзвінок

Переваги замовлення послуг в ``Містер робот``

Виїзд комп’ютерного майстра і діагностика – безкоштовно.

Ціна за установку операційної системи фіксована (називається відразу, не змінюється в процесі роботи).

Встановлюємо тільки ліцензійні Windows від Microsoft.

Надаємо гарантію від 30 діб на будь-які надані послуги комп’ютерної допомоги.

Прайс-лист

Всі питання щодо ціноутворення можна поставити за телефоном (098) 911-55-18 або залишивши заявку в формі зворотного зв’язку внизу сторінки.
Найменування послуги Терміни Ціна
Виїзд комп’ютерного майстра від 15 хв. безкоштовно
Перевстановлення Windows 7 від 30 хв. 250 грн.
Переустановка Windows 8, 8.1 від 30 хв. 250 грн.
Перевстановлення Windows 10 від 30 хв. 250 грн.
Налаштування операційної системи від 15 хв. 100 грн.
Створення резервної копії операційної системи від 30 хв. 300 грн.
Встановлення Office (Word, Excel та ін.) 10 хв. 100 грн.
Розбивка чистого жорсткого диска на декілька логічних дисків від 5 хв. 50 грн.
Установка різних програм від 5 хв./td> 100 грн.
Перенесення і збережені даних на жорсткому диску від 5 хв. від 150 грн.
Видалення вірусів і установка антивіруса від 15 хв. 100 грн.

Відгуки про встановлення Windows від клієнтів сервісу ``Містер робот``

Відмінно! Була проблема з новим ПК – викликав майстра і всі неполадки як корова язиком злизала! Дійсно унікальний і дуже корисний сервіс. Зателефонував, відповіла приємна особа, швиденько домовилися куди і коли їхати. Менш ніж за годину в суботній вечір прибули на місце. Бац – бац комп’ютер знову запрацював. Високо рекомендую)

Vlas Bashynskyi, відгук на Facebook

Друзі !! Це реально професійні майстри, які готові допомогти навіть у вихідний день !!! Я зіткнулася з проблемою, куди не дзвонила, ніхто або не бере трубку або просто починає тобі розповідати про cвої ціни, а потім питати, яка у вас проблема. А Містер Робот-це моє відкриття і моя допомога. Тепер це мої надійні майстри. рекомендую, не пошкодуєте !!!!

Анна Безушко, відгук на Facebook

Коли потрібно встановити ОС Віндовс

 • Куплений новий комп, моноблок або ноутбук без інстальованого Windows.
 • ПК почав гальмувати або деякі програми не запускаються (більшість “недомайстрів” в таких ситуаціях пропонують ремонт комп’ютера, щоб здерти більше грошей).
 • Стара операційна система не запускається, комп’ютер “зависає” при завантаженні.
 • При роботі з’являється багато реклами, яка дуже заважає.
 • З часу останньої установки пройшло більше року (компанія Microsoft рекомендує оновлювати операційну систему не рідше разу на 6 місяців).

Рішення про перевстановлення часто приймається при зараженні пристрою серйозними вірусами. Якщо антивірусом не вдалося їх відшукати і видалити, то вирішить ситуацію тільки повне оновлення системи.


5/5


(1 Review)

Можливі наслідки самостійної установки Windows

Встановити операційну систему можна самостійно. Для цього знадобиться носій із записаним “образом” нової системи. Це може бути USB-флешка або DVD-диск. Потім треба поетапно виконати інсталяцію, активацію, налаштування системи.

Якщо ви не впевнені, що зможете це зробити, або у вас немає ліцензійного продукту Windows, то краще звернутися в «Містер Робот». Використання піратської версії Віндовс або помилка при установці спровокують проблеми з роботою комп’ютера (наприклад, по незнанні можна видалити всі файли, фото і іншу інформацію з ПК).


5/5


(1 Review)

Як проводиться професійна установка Windows

Перед установкою системи співробітник «Містера Робота» проводить діагностику комп’ютера або ноутбука. Це потрібно, щоб виявити можливі неполадки, а також перевірити параметри пристрою, визначити, яка ОС більше підходить.Далі слід установка Windows 7, 8, 10 або XP:

 1. Підготовчі роботи, наприклад, настройка BIOS, форматування жорсткого диска (якщо мова йде про відновлення несправного пристрою, куди треба перевстановити ОС).
 2. Виконання безпосередній інсталяції ліцензійної операційної системи.
 3. Активація, настройка Windows (створення облікових записів, виставляння часу, дати та ін.).
 4. Установка драйверів, що відповідають за роботу компонентів системи і зовнішніх пристроїв.

За бажанням клієнта, виконується розбивка жорсткого диска на розділи, встановлення, настройка потрібних програм і антивіруса. Після повної установки ОС, фахівець безкоштовно проконсультує вас з приводу правильної експлуатації комп’ютера.


5/5


(1 Review)

Чи дається гарантія на встановлене програмне забезпечення

Всім, хто замовляє інсталяцію Windows в «Містер робот» за замовчуванням дається гарантія від 30 діб. Якщо протягом цього часу виникнуть проблеми, пов’язані з роботою операційною системою, то до вас буде спрямований майстер для перевірки пристрою і безкоштовного відновлення працездатності OS Windows.


5/5


(1 Review)

Виклик комп'ютерного майстра

Гарантуємо вигідні розцінки на комп’ютерну допомогу – низька вартість, доступна всім жителям міста Львів. Замовляйте встановлення Віндовс і настройку комп’ютера у професійного майстра з “Містер робот” вже сьогодні!

 • Виїзд майстра протягом 1 години!
 • Майстри з великим досвідом!
 • Гарантія виконаних робіт!

  5/5 (1 Review)
  Комп'ютерний сервіс у Львові