Заміна-термопасти

Заміна термопасти

Заміну термопасти в ноутбуці або ПК потрібно проводити кожні 2-3 роки. Якщо пристрій використовується дуже інтенсивно, навантажується важкими програмами, то процедура потрібна ще частіше - раз в 1-2 роки. Про необхідність заміни говорить інтенсивний перегрів комп'ютера, постійні лаги, мимовільні перезавантаження і виключення. Якщо ці симптоми викликані саме застарінням термовивідного засобу, то нічого страшного - майстер з «Містер Робот» приїде до вас додому і нанесе новий шар пасти за 15-20 хвилин. Коштує послуга недорого (істотно дешевше, ніж в інших сервісних центрах Львова).

Схема роботи

Оформлення заявки

Зателефонуйте в сервісний центр або заповніть онлайн-форму на сайті і дочекайтеся зворотного дзвінка від фахівця.

Консультація

Домовтеся про місце і час візиту комп’ютерного майстра (працюємо по всьому Львову).

Заміна термопасти

Ви можете спостерігати за процесом розбирання комп’ютера і нанесення нової термопасти.

Оплата послуги

Разом з майстром перевірте роботу і оплатіть послугу згідно прайсу сервісного центру.

Виклик майстра

замовити дзвінок

Переваги заміни термопасти в ``Містер робот``

Прозора фінансова політика

Ціна послуги вам повідомляється до початку всіх робіт і не змінюється. Виїзд за адресою клієнта і діагностика проводяться безкоштовно.

Зручні умови

Ви самі вибираєте час і місце, куди треба приїхати майстру (до вас додому або на роботу), а також можете привезти техніку до нас в сервіс.

Професіоналізм

Працюємо з усіма видами стаціонарних комп’ютерів і ноутбуків – незалежно від їх моделі і віку.

Прайс-лист

Базові ціни на заміну термопасти у Львові вказані в прайс-листі нижче. Після приїзду майстер проведе діагностику і порадить, якщо буде необхідність додаткових робіт (чистка системи охолодження ноутбука і т.п.).
Виїзд на дім або в офіс в межах м. Львів безкоштовно*
Діагностика несправності безкоштовно**
Заміна термопасти в комп’ютері 300 грн.
Заміна термопасти в ноутбуці 800 грн.
Заміна термопасти на відеокарті 400 грн.
Заміна термопасти на чіпсетах (мостах) 500 грн.

*Безкоштовний виїзд майстра здійснюється при вартості ремонту і послуг від 800 грн
**Безкоштовна діагностика проводиться при подальшому ремонті нашими спеціалістами

Відгуки клієнтів про заміну термопасти в ``Містер робот``

Ноутбук почав дуже грітися і шуміти, а врешті-решт просто вимикався через пару хвилин після завантаження. Думала – все, потрібен дорогий ремонт ноутбука. Добре, що попався хороший майстер Микола. Виявилося, що потрібно всього лише замінити термопасту! Після цього ноут працює ідеально: не гріється, не шумить і не тормозить. Спасибі!

У сина ігровий комп’ютер почав сильно тормозити і гудіти. Залишив заявку на сайті, майстер передзвонив сам через 10 хв., назвав можливі причини і приблизну вартість роботи. Приїхав прямо додому (домовився, що приїде після 6 вечора, тому що всі на роботі). Почистив ПК від пилу, замінив термопасту і видалив віруси в подарунок. Спасибі, дуже якісний сервіс!

Володимир К., відгук на Google Maps

Навіщо потрібна термопаста

Паста володіє термопровідними властивостями і забезпечує прискорене охолодження деталей ПК. Без неї комп’ютер або ноутбук будуть перегріватися навіть при роботі найслабших програм. Підвищення температури може стати причиною поломки процесора, відеокарти і інших компонентів комп’ютера – якщо заміна термопасти вартує небагато, то ремонт або заміна цих деталей обійдеться вам дорого.


2.6/5


(7 Reviews)

Як часто потрібно міняти термопасту

Основний сигнал про те, що пора замінити пасту – сильне нагрівання комп’ютера / ноутбука. Пристрій може ставати гарячим не лише під час запуску важких ігор або графічних програм, але і при простій перевірці пошти або перегляді фільму. Також про проблеми з системою охолодження говорить повільна робота пристрою, постійні лаги, мимовільні перезавантаження і виключення.

Як правило, необхідність в заміні термопасти виникає кожні 2-3 роки. При інтенсивній роботі обслуговування потрібно частіше – кожні 1,5 року. Зверніть увагу, що при чищенні ноутбука від пилу майже завжди потрібно одночасна замінити термо пасту, так як здійснюється детальний розбір пристрою, від’єднання вентилятора і охолоджуючого радіатора. Від цього існуючий шар термозасобу зменшується, значить, потрібно його нанести заново.


2.6/5


(7 Reviews)

Чому небезпечно міняти термопасту самостійно

Не варто намагатися поміняти термопасту своїми руками. Для виконання робіт необхідно розібрати корпус комп’ютера – є ризик через незнання від’єднати контакти або пошкодити тендітний процесор чи відеокарту. Тим більше треба точно знати необхідну кількість речовини: якщо нанести її занадто мало, техніка буде перегріватися, при надлишку засобу термопроводімость порушується, що негативно позначається на роботі пристрою. Часто після такого втручання клієнти приносять ноутбуки на ремонт.


2.6/5


(7 Reviews)

Як проводиться заміна термопасти

 1. Розбирання і діагностика комп’ютера / ноутбука – майстер перевіряє, чи пов’язаний перегрів пристрою з висиханням термозасобу.
 2. Видалення старого засохлого шару пасти – робиться це спеціальним інструментом і дуже акуратно, щоб не пошкодити тендітні деталі.
 3. Рівномірний розподіл нової термопасти по мостах материнської плати і чіпах відеокарти.
 4. Зворотня збірка пристрою і перевірка його працездатності (майстер запускає важкі процеси, щоб переконатися, що техніка більше не перегрівається).

2.6/5


(7 Reviews)

Яка гарантія на послугу

На послугу надається офіційна гарантія сервісного центру «Містер Робот». Якщо протягом 30 днів комп’ютер знову почне перегріватися і погано працювати, то до вас буде спрямований майстер для безкоштовної перевірки пристрою.


2.6/5


(7 Reviews)

Виклик комп'ютерного майстра

Гарантуємо вигідні розцінки на комп’ютерну допомогу – низька вартість, доступна всім жителям міста Львів. Замовляйте заміну термопасти у професійного майстра з “Містер робот” вже сьогодні!

 • Виїзд майстра протягом 1 години!
 • Майстри з великим досвідом!
 • Гарантія виконаних робіт!

  2.6/5 (7 Reviews)
  Комп'ютерний сервіс у Львові