Заміна-термопасти

Заміна термопасти

Заміну термопасти в ноутбуці або ПК потрібно проводити кожні 2-3 роки. Якщо пристрій використовується дуже інтенсивно, навантажується важкими програмами, то процедура потрібна ще частіше - раз в 1-2 роки. Про необхідність заміни говорить інтенсивний перегрів комп'ютера, постійні лаги, мимовільні перезавантаження і виключення. Якщо ці симптоми викликані саме застарінням термовивідного засобу, то нічого страшного - майстер з «Містер Робот» приїде до вас додому і нанесе новий шар пасти за 15-20 хвилин. Коштує послуга недорого (істотно дешевше, ніж в інших сервісних центрах Львова).

Схема роботи

Оформлення заявки

Зателефонуйте в сервісний центр або заповніть онлайн-форму на сайті і дочекайтеся зворотного дзвінка від фахівця.

Консультація

Домовтеся про місце і час візиту комп’ютерного майстра (працюємо по всьому Львову).

Заміна термопасти

Ви можете спостерігати за процесом розбирання комп’ютера і нанесення нової термопасти.

Оплата послуги

Разом з майстром перевірте роботу і оплатіть послугу згідно прайсу сервісного центру.

Виклик майстра

замовити дзвінок

Переваги заміни термопасти в ``Містер робот``

Прозора фінансова політика

Ціна послуги вам повідомляється до початку всіх робіт і не змінюється. Виїзд за адресою клієнта і діагностика проводяться безкоштовно.

Зручні умови

Ви самі вибираєте час і місце, куди треба приїхати майстру (до вас додому або на роботу), а також можете привезти техніку до нас в сервіс.

Професіоналізм

Працюємо з усіма видами стаціонарних комп’ютерів і ноутбуків – незалежно від їх моделі і віку.

Прайс-лист

Базові ціни на заміну термопасти у Львові вказані в прайс-листі нижче. Після приїзду майстер проведе діагностику і порадить, якщо буде необхідність додаткових робіт (чистка системи охолодження ноутбука і т.п.).
Виїзд на дім або в офіс в межах м. Львів безкоштовно
Діагностика несправності безкоштовно
Заміна термопасти в комп’ютері 150 … 250 грн.
Заміна термопасти в ноутбуці 350 … 600 грн.
Заміна термопасти на відеокарті від 200 грн.
Заміна термопасти на чіпсетах (мостах) від 250 грн.

Відгуки клієнтів про заміну термопасти в ``Містер робот``

Ноутбук почав дуже грітися і шуміти, а врешті-решт просто вимикався через пару хвилин після завантаження. Думала – все, потрібен дорогий ремонт ноутбука. Добре, що попався хороший майстер Микола. Виявилося, що потрібно всього лише замінити термопасту! Після цього ноут працює ідеально: не гріється, не шумить і не тормозить. Спасибі!

У сина ігровий комп’ютер почав сильно тормозити і гудіти. Залишив заявку на сайті, майстер передзвонив сам через 10 хв., назвав можливі причини і приблизну вартість роботи. Приїхав прямо додому (домовився, що приїде після 6 вечора, тому що всі на роботі). Почистив ПК від пилу, замінив термопасту і видалив віруси в подарунок. Спасибі, дуже якісний сервіс!

Володимир К., відгук на Google Maps

Навіщо потрібна термопаста

Паста володіє термопровідними властивостями і забезпечує прискорене охолодження деталей ПК. Без неї комп’ютер або ноутбук будуть перегріватися навіть при роботі найслабших програм. Підвищення температури може стати причиною поломки процесора, відеокарти і інших компонентів комп’ютера – якщо заміна термопасти вартує небагато, то ремонт або заміна цих деталей обійдеться вам дорого.

Як часто потрібно міняти термопасту

Основний сигнал про те, що пора замінити пасту – сильне нагрівання комп’ютера / ноутбука. Пристрій може ставати гарячим не лише під час запуску важких ігор або графічних програм, але і при простій перевірці пошти або перегляді фільму. Також про проблеми з системою охолодження говорить повільна робота пристрою, постійні лаги, мимовільні перезавантаження і виключення.

Як правило, необхідність в заміні термопасти виникає кожні 2-3 роки. При інтенсивній роботі обслуговування потрібно частіше – кожні 1,5 року. Зверніть увагу, що при чищенні ноутбука від пилу майже завжди потрібно одночасна замінити термо пасту, так як здійснюється детальний розбір пристрою, від’єднання вентилятора і охолоджуючого радіатора. Від цього існуючий шар термозасобу зменшується, значить, потрібно його нанести заново.

Чому небезпечно міняти термопасту самостійно

Не варто намагатися поміняти термопасту своїми руками. Для виконання робіт необхідно розібрати корпус комп’ютера – є ризик через незнання від’єднати контакти або пошкодити тендітний процесор чи відеокарту. Тим більше треба точно знати необхідну кількість речовини: якщо нанести її занадто мало, техніка буде перегріватися, при надлишку засобу термопроводімость порушується, що негативно позначається на роботі пристрою. Часто після такого втручання клієнти приносять ноутбуки на ремонт.

Як проводиться заміна термопасти

  1. Розбирання і діагностика комп’ютера / ноутбука – майстер перевіряє, чи пов’язаний перегрів пристрою з висиханням термозасобу.
  2. Видалення старого засохлого шару пасти – робиться це спеціальним інструментом і дуже акуратно, щоб не пошкодити тендітні деталі.
  3. Рівномірний розподіл нової термопасти по мостах материнської плати і чіпах відеокарти.
  4. Зворотня збірка пристрою і перевірка його працездатності (майстер запускає важкі процеси, щоб переконатися, що техніка більше не перегрівається).

Яка гарантія на послугу

На послугу надається офіційна гарантія сервісного центру «Містер Робот». Якщо протягом 30 днів комп’ютер знову почне перегріватися і погано працювати, то до вас буде спрямований майстер для безкоштовної перевірки пристрою.

Виклик комп'ютерного майстра

Гарантуємо вигідні розцінки на комп’ютерну допомогу – низька вартість, доступна всім жителям міста Львів. Замовляйте заміну термопасти у професійного майстра з “Містер робот” вже сьогодні!

  • Виїзд майстра протягом 1 години!
  • Майстри з великим досвідом!
  • Гарантія виконаних робіт!

Комп'ютерний сервіс у Львові